Srijeda, 28 Ožujak 2012 08:00
malci_nogomet_neumU nedjelju se na stadionu Meteriz u Neumu odigrala prva proljetna utakmica mladih nogometasa HNK ''Neum''. U 2. kolu omladinske lige Federacije BiH - jug u goste neumskim kadetima i juniorima došli su kadeti i juniori FK ''Igman'' iz Konjica. U prvoj  utakmici snage su odmjerili kadeti. Nogometaši Neuma su od prve minute krenuli napadački, pa se tako već u prvom poluvremenu golom mladog Marina Matića najavila pobjeda Neumljana.

U 20. minuti Neumljani postižu gol iz jedanaesterca, koji se dogodio nakon odlične asistencije Bjelopere za Sentića kroz cijelu odbranu, koji je odmah srušen za najstrožu kaznu, i golom Željka Sentića koji je pogodio nakon odličnog prodora Matića i još bolje povratne lopte Neumljani kod kuće ostavljaju pobjedu.

Također treba napomenuti da je cijeli susret za Neumljane branio mladi pionir Ivan Jonjić koji se istaknuo sa dvije sjajne obrane.

U drugom susretu juniori Neuma su odigrali najbolju utakmicu sezone i deklasirali nogometaše Igmana sa visokih 7:0. Najbolji igrač utakmice bio je Marijan Marčinko sa 2 postignuta pogotka i 2 asistencije.

''Ovim otvaranjem proljetnog dijela natjecanja sam jako zadovoljan, mi smo mladi u ligi i novi, tako da je svaka nova pobjeda velika i daje nam još veći poticaj i veću dimenziju. Posebno me oduševljava što su pozitivno na svoja iskušenja odgovorili mlađi igrači koji su debitirali za starije.

To mi daje nadu da možemo idućih sezona biti još bolji, a s dobrim igrama ćemo nastaviti nadam se već u subotu, kada moji igrači gostuju u Drinovcima.'' - istaknuo je trener Neumljana Ivan Matić.

Ana Piccolotti | ČA::portal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.