Nedjelja, 27 Travanj 2014 13:24

golman obrana naslNakon što su u veliku prednost borbe za viši rang u Prvoj ligi FBiH doveli tuzlansku Slobodu remijem u Bihaću protiv Jedinstva (2:2, Dizdarić, Nuhanović – Buhač, Popović), nogometaši gabelskog GOŠK-a su sat vremena po okončanju ovog susreta čekali na stadionu Pod Borićima da se raščisti stanje i mirno otputuju doma.

''Dobra igra GOŠK-a i vodstvo su bili povod da nas napadnu u Bihaću već na poluvremenu utakmice. Po okončanju prvog dijela je izbila opća tuča, linč. Igrači Jedinstva su napali naše, a njihov sportski direktor Miroslav Dujmović doslovno nokautirao Miljenka Bošnjaka. Čekali smo sat vremena kasnije da krenemo sa stadiona jer nas je jedna skupina navijača čekala'', rekao je poslije utakmice trener GOŠK-a Faruk Kulović.

U Prvoj ligi FBiH ništa nije neočekivano, pa je tako i osvojeni bod dobrom igrom razlog za fizički obračun.

''Ovo ne vodi ničemu jer nije sport i nema nikakve veze sa sportom. Ali mogu biti ponosan na svakog svog igrača jer su ispoštovali ono što smo dogovorili i što se nisu uplašili iako smo znali da ćemo dobiti batine'', kaže Kulović.

Kako tvrdi Kulović, nije to prvi puta da se ovako nešto događa Gabeljanima koji su i u Tuzli nedavno imali povoljnih 1:1 poslije prvih 45 minuta igre, a potom u nastavku poraženi uz visokih 5:1.

''Izvukli smo pouku poslije utakmice sa Slobodom u Tuzli gdje su nam prijetili u poluvremenu utakmice, a djeca podlegla tom pritisku. Ovoga puta nisu nasjeli na to i pokazali da imaju petlju'', izjavio je Faruk Kulović.

Ersan Bijedić | Dnevni list

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.