Nedjelja, 02 Ožujak 2014 08:00

capljina-mlaadost-naslVeliko iznenađenje priredili su sinoć u Gradskoj sportskoj dvorani u Čapljini košarkaši Čapljina-Laste, koji su rezultatom 65:49 nadigrali lidera prvenstva, Mladost iz Mrkonjić Grada. Košarkaši Maria Primorca dominirali su sinoć, i pokazali izvrsnu igru u svim segmentima.

Prvu četvrtinu Čapljinci su osvojili u svoju korist rezultatom 20:17, da bi se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 30:28.

U nastavku igre Čapljinci nastavljaju dominaciju, uz dosta pojačanu obranu, tako da je treća četvrtina pripala Čapljincima rezultatom 48:39, da bi konačan rezultat utakmice glasio 65:49.

Najbolji u redovima Čapljine bili su Božidar Bubalo i Quintin Immanul Alexander sa po 12 koševa, dok je James Lewis postigao 10 poena.

Goste su predvodili Obrad Tomić sa 18 i Dragan Đuranović sa 12 koševa.

Trener Čapljine Mario Primorac istaknuo je za ČA::portal kako je ova pobjeda prije svega u psihološkom pogledu veoma značajna poslije tri uzastopna poraza.

''Jako smo željeli tu pobjedu i dečki su se maksimalno potrudili,odigrali odličnu obranu te Mladosti dozvolili da postigne samo 49 poena. Pobjeda je plod dobre igre u obrani, prije svega.

Mladost je lider prvenstva i za razliku od toga kad smo igrali u Kupu ovaj put su bili kompletni i stvarno sam ponosan na dečke jer su odigrali vrhunsku obranu te ostavili srce na parketu. Ipak, recept je jednostavan - kad igraš ovakvu obranu ne može se izgubiti utakmica.

Bole porazi protiv Građanskog i Bosne, u tim utakmicama jednostavno nismo bili pravi, nismo bili na nivou i meni je kao treneru je stvarno žao radi tih utakmica i smatram kad možemo ovakvu utakmicu odigrati protiv Mladosti da možemo igrati protiv svakoga, ali jednostavno nije nam uspjelo protiv Građanskog, Bosne i Posušja.

Do kraja su još četiri kola, a ja opet ponavljam - idemo utakmicu po utakmicu. Sljedeći vikend gostujemo u Kaknju, idemo na pobjedu u toj utakmici, pa ćemo vidjeti što dalje'', rekao je Primorac za ČA::portal.

ČA::portal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.