Utorak, 20 Travanj 2010 22:53
cap_kos_dvoboj_naslU još jednoj uzbudljivoj završnici pred prepunom dvoranom košarkaši Čapljina Laste pobijedili su favoriziranu Igokeu iz Aleksandrovca. Ni brojna (američka) pojačanja nisu pomogla Igokei koja je bila dominantna  tek u prvoj četvrtini u kojoj su se čapljinci još tražili u igri i ipak uspijevali stizati prednost gostiju koja je u nekim trenucima iznosila i po 8-9 poena.

Prvu četvrtinu dobila je Igokea a onda se bude čapljinci i drugu četvrtinu dobivaju sa osam razlike pa se na poluvrijeme odlazi sa prednošću Čapljina Laste 42:37. Tako su čapljinci u prvom poluvremenu  zabili  skoro isto  koševa kao u cijeloj prvoj utakmici u Aleksandrovcu koju je Igokea dobila sa visokih plus 40 tj. 92:52.

I u nastavku susreta košarkaši Čapljina Laste uspijevali su održavati prednost od pet do sedam poena a u samoj završnici slijedi igra živaca i brojna  slobodna bacanja na obje strane. U tome se bolje snalaze domaći košarkaši i na kraju uspijevaju zadržati prednost i tako razveseliti prepune tribine čapljinske dvorane. Igokea se u zadnjoj četvrtini uspjela tek približiti Čapljini na konačna dva poean razlike.

Kod Čapljina Laste najefikasniji bio je Zdravković sa 20 poena a slijede Brkić 14, Baković 12, Jagodić i Galić po 11,Lerić 10...

Igokeu je sa 24 poena vukao  raspoloženi amerikanac Massie a pratio ga je i Đerasimović sa 16  te Bocka sa 11 poena.

{vsig}cap_igo{/vsig}

Tekst: Frano Matić | V. L. | ČA::portal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.