Nedjelja, 18 Travanj 2010 23:19
rik_nasl_rukNakon podjele bodova sa ekipom Željezničara,Čapljina je nastavila sa pobjedama. U 24. kolu 1. lige FBiH u Čapljini je teško "nastradala" ekipa Intera iz Sarajeva.Konačan rezultat je bio 41:18 (22:12) u korist domaće ekipe.

Gosti iz Sarajeva samo su nekoliko početnih minuta uspjeli parirati Čapljini,od 7.-8. minute Čapljina ubacuje u veću brzinu i dolazi do prednosti od +10 kojom je i završeno 1. poluvrijeme.

U 2. poluvremenu domaćini su nastavili sa dobrim igrama pri čemu su primili samo 6 golova.Pri kraju su svi igrači sa klupe dobili priliku zaigrati,a svaki od njih je zabio minimalno 1 gol.Čapljina je ponovo vrhunski odigrala obranu,što govori podatak da su golmani skupa imali čak 25 obrana.

Najefikasniji igrači Čapljine su bili Bartolović sa 8 golova i Šutalo sa 6.Valja spomenuti potez Gorana Laste pred kraj utakmice,a to je bio pogodak preko cijelog terena.U slijedećem kolu Čapljina gostuje kod ekipe Ljubuškog i nadamo se da će i tu Čapljina nastaviti sa dobrim igrama u drugom djelu sezone u kojoj su trenutno najbolja ekipa lige.

24. kolo Prve lige FBiH - Jug, sportska dvorana Čapljina
Gledatelja: 250
HRK Čapljina: D. Jurković (18), Bošković (7); Lasta 2, Krezić 4, Šešelj 5, Bule 4, Šimović 1, Ostojić 5, G. Suton 1, Bartolović 8, Brkić 1, Pervan 1, Ćubela 3, Šutalo 6,
Trener: Dragan Suton

{vsig}rukoment_{/vsig}

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.