Nedjelja, 28 Ožujak 2010 23:26
sport_pregle_tjednaU prvom susretu doigravanja za prvaka BIH tj.u Ligi 6 košarkaši Čapljina Laste na svom su parketu izgubili u uzbudljivoj završnici od favorizirane sarajevske Bosne. Na kraju je rezultat bio 79:75 za Bosnu koja je na poluvremenu imala 10 poena razlike. Utakmicu je obilježilo loše suđenje, ali i odlična koreografija koju su Patrioti izveli na samom početku utakmice.

Nogometaši GOŠK-a nisu bili uspješni u protekloj utakmici. U 19 kolu Premier lige Bosne i Hercegovine ekipa GOŠK-a je poražena na gostovanju od ekipe Omladinca rezultatom 2:1. GOŠK se trenutno nalazi na sedmom mjestu tablice sa 28 osvojenih bodova.

Nogometaši HNK Čapljina izborili su najuvjerljiviju pobjedu u nastavku prvenstva  2.nog.lige FBIH,skupina JUG. Na svom terenu u Bjelavama čapljinci su prosto pregazili momčad Kupresa a krajnji rezultat od 7:0 za Čapljinu mogao je biti i još uvjerljiviji. Nakon odličnog početka i vodstva od 3:0 na poluvremenu Čapljinci u drugom poluvremenu ubacuju u još veću brzinu i postižu još 4 gola, postavivši konačan rezultat 7:0.

22. kolo prvenstva rukometašima Čapljine donijelo je gostovanje kod drugoplasirane ekipe u ligi - Bosne BH Gas II. Ova utakmica je ponudila sve ono što rukomet čini lijepim sportom. Gledatelji su mogli vidjeti mnogo atraktivnih poteza od igrača iz obje ekipe, puno rezultatskih preokreta. Na poluvremenu je Čapljina vodila s jednim golom razlike (16:17) da bi konačan rezultat bio 33:38 u korist Čapljine.

Odbojkaši Čapljine bili su uspješni u 16. kolu odbojkaške Prve lige. Na gostovanju u Mostaru čapljinci su savladali ekipu Mostara rezultatom 3:1 ( 28:30 21:25 25:22 23:25 )

Odbojkašice Čapljine i službeno su potvrdile naslov prvakinja u južnoj skupini 2.odbojkaške lige FBIH. U zadnjem prvenstvenom kolu Čapljinke su na svom parketu gradske dvorane u Čapljini bile uvjerljive protiv odbojkašica Ljubuškog rezultatom 3:1 ( 25:16, 23:25, 25:17 i 25:12 ) i tako na najbolji mogući način zaokružile izuzetno uspješnu sezonu. Doigravanje za Prvu sezonu odbojkašice će igrati krajem travnja.

ČAportal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.