Ponedjeljak, 22 Ožujak 2010 02:36
all_sport_naslPoštovani čitatelji; od ovoga tjedna donosimo novost na Ča::portal. Svakog ponedjeljka u rubrici pod nazivom '' Kronika sportskih zbivanja '' kratko ćemo se osvrnuti na sve sportske rezultate ostvarene proteklog vikenda. Klubove ćemo pratiti kroz priloge, foto i audio izjave i tijekom vikenda, što će također biti objavljivano na ČA::portalu. U nastavku donosimo kroniku sportskih zbivanja koja su se održala proteklog vikenda.

Košarka
U susretu 22 kola košarkaške premier lige košarkaši Čapljine izborili su pobjedu nad ekipom KK '' Zrinjski HTM ''. U zaista napetoj utakmici u kojoj se igralo koš za koš Čapljinci su ipak na kraju bili uspješniji od gostiju rezultatom 76:72. Ovu utakmicu obilježila je odlična igra Ivana Bakovića, koji je postigao 34 koša. HKK '' Čapljina - Lasta '' nalazi se trenutno na trećem mjestu tablice sa osvojenih 35 bodova. Na drugom mjestu je ekipa KK '' Sloboda '' sa 36 bodova, dok prvo mjesto drži ekipa KK '' Igokea '' sa osvojena 42 bodova.

Odbojka
U sklopu 15.kola 1. odbojkaške Federalne lige odbojkaši Čapljine na svom su parketu rezultatom 3:2 (po setovima 25:22, 22:25, 22:25, 25:17 i 15:10) bili bolji od odbojkaša Ilidže. Iako se očekivala lakša pobjeda Čapljine ovaj je odbojkaški dvoboj riješen tek u pet setova jer su se gosti sa Ilidže pokazali kao jako neugodan suparnik. Ekipa Čapljine trenutno se nalazi na drugom mjestu tablice sa osvojena 32 boda, dok se tri boad ispred njih, na prvom mjestu, nalazi ekipa Domaljevca.

Utakmica odbojkašica koja je trebala biti odigrana u nedjelju, 21. ožujka, odgođena je. Odbojkašice će tako odgođenu utakmicu protiv ekipe OK '' Ljubuški '' odigrati u srijedu, 24. ožujka, s početkom u 18 sati. Rezultat ove utakmice Čapljinkama neće biti važan, jer su već proteklog vikenda zauzele prvo mjesto na tablici i tako se plasirale u doigravanje za viši rang.

Rukomet
Rukometaši Čapljine danas su ostvarili i petu pobjedu u nizu ove polusezone te nastavili put prema gornjem dijelu tablice. Zbog ozljede Čapljina je danas bila oslabljena neigranjem glavnog razigravača Gordana Sutona, no Čapljina je danas prikazala sjajnu igru i goste iz Viteza savladala rezultatom 33:30 (poluvrijeme 19:11). Najuspješniji u redovima Čapljine bili su Šešelj sa 7 te bule, Cvitanović, Bartolović i Suton sa po 6 postignutih pogodaka.

Nogomet
Nogometaši Čapljine su u sklopu 18 koal Druge nogometne Lige Bosne i Hercegovine - skupina jug, slavili na gostujućem terenu u Vrapčićima, gdje su pred oko 150 gledatelja rezultatom 0:2 savladali ekipu FK '' Lokomotiva ''. Čapljince u vodstvo dovodi Vila u 19. minuti, a konačan rezultat 0:2 postavlja Jusufbašić u 55 minuti.

ČA::portal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.