Nedjelja, 21 Ožujak 2010 11:07
ca_ili_naslU sklopu 15.kola 1. odbojkaške Federalne lige odbojkaši Čapljine na svom su parketu rezultatom 3:2 (po setovima 25:22, 22:25, 22:25, 25:17 i 15:10) bili bolji od odbojkaša Ilidže. Iako se očekivala lakša pobjeda Čapljine ovaj je odbojkaški dvoboj rješen tek u pet setova jer su se gosti sa Ilidže pokazali kao jako neugodan suparnik.

Prvi su set (25:22) čapljinci bez poteškoća rješili u svoju korist a onda slijedi pad u igri što koristi Ilidža i  u svoju korist rješava naredna dva seta (25:22 i 25:22). U četvrtom setu Čapljina ubacuje u veću brzinu te slijedi dosta ozbiljniji pristup  u igri na mreži ali i u polju pa su domaćini taj set dobili rezultatom 25:17. Trener,a u ovoj utakmici i igrač, Miloš Jelčić cijelo je vrijeme glasno ukazivao na pogreške svojih (su)igrača a što je očito dalo rezultata pa je na kraju stigla i posve zaslužena pobjeda. U pojedinim trenucima odbojkaši Čapljine igrali su dosta opušteno a što se negativno odražavalo na rezultat u drugom i trećem setu. To je najviše i ljutilo trenera Miloša Jelčića koji se i na parketu pokazao kao dobra organizator igre. Čapljina je pobjedu  ovjerila u petom setu rezultatom 15:10 a cijeli se susret oduljio na čak dva sata. Na kraju je ipak presudila dosta veća kvaliteta i uigranost čapljinskih odbojkaša.

Svoj posao odlično je odradio i sudački par Brankica Ćavar - Zdravko Jakiša a na čije suđenje nikakvu primjedbu nije  imao ni delegat susreta Alija Humo.

Jedina loša slika je premali broj gledatelja(jedva 100-tinjak) na tribinama čapljinske športske dvorane.

Detalje susreta Čapljina-Ilidža donosimo vam kroz nekoliko fotki.

{vsig}hok_capljina_ok_ilidza{/vsig}

Frano Matić | V. L. | ČAportal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.