Subota, 27 Veljača 2010 18:43
Čapljina je uspjela slaviti u hercegovačkom derbiju u gostima kod vrlo dobre ekipe Međugorja, koja trenutno zauzima 4. mjesto na ljestvici, dok se Čapljina drugom uzastopnom pobjedom lagano penje ka višoj poziciji na prvenstvenoj ljestvici. Utakmica i nije bila odveć atraktivna za gledanje, obje ekipe su pružile dobre partije u obrani, pa je rezultat toga samo 46 postignutih golova na utakmici.

Prvi gol na utakmici postiže Šimović za ekipu Međugorja i to tek u 5. minuti susreta. Čapljina prvi put u vodstvo dolazi pred kraj prvog poluvremena (10:11), s tim rezultatom se i odlazi na odmor. Prvo poluvrijeme je bilo i kraj utakmice za Antonia Cvitanovića, koji je zbog grubog starta protivničkog igrača morao napustiti igru. Marko Pervan ga je zamijenio i pružio dosta dobru igru, još kad se uzme u obzir da je u zadnje vrijeme veoma malo igrao. Drugi dio utakmice je Čapljina konstantno držala vodstvo od jednog do dva pogotka razlike, te u neizvjesnoj završnici pogotkom Gordana Sutona iz sedmerca uspijeva osigurati vrijednu pobjedu.

Kod Čapljine najefikasniji je bio trojac Bartolović, Suton i Bule koji su zajedno postigli 19 od čapljinska 24 pogotka, dok su se u ekipi Međugorja istaknuli vratar Ivanković i kadetski bh. reprezentativac Petar Bubalo. Iduće kolo Čapljina je domaćin ekipi Borca iz Travnika, gdje se nadamo još jednoj pobjedi, uz naravno, ispravan pristup utakmici.

17. kolo Prve lige FBiH - Jug, sportska dvorana Čitluk
Gledatelja: 100
Sedmerci: Međugorje 2/3; Čapljina 4/5
Crveni karton: Stanko Šimović (Međugorje) - nesportsko ponašanje

HRK Čapljina: I. Jurković (9); Lasta, Krezić 1, Šešelj, Bule 6, Cvitanović, Ostojić 1, G. Suton 5, Bartolović 8, Brkić, Pervan 3, Ćubela, Šutalo, Rebac
Trener: Dragan Suton

hrkcapljina.blog.hr

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.