Nedjelja, 21 Veljača 2010 21:32
rk_capljina_rk_ilidza_naslU prvoj ovogodišnjoj utakmici rukometaši Čapljine su teže od očekivanog svladali ekipu Igmana pred oko 150 gledatelja u Gradskoj športskoj dvorani u Čapljini. Sami početak utakmice pripada Čapljini koja odmah postiže prednost od 2:0, no gosti vrlo brzo okreću rezultat u svoju korist, pa na semaforu u 10. minuti stoji 2:5 za goste.

Čapljina se uspjela trgnuti tek pred sam kraj prvog poluvremena, kada uspijevaju spojiti nekoliko dobrih obrana, te su naša brza krila mogla trčati kontre i zabiti lagane golove. Na poluvrijeme se otišlo sa vodstvom Čapljine 17:12.

Drugi dio gosti otvaraju puno bolje te ubrzo poravnavaju rezultat, i ostatak utakmice se igralo gol za gol. Na kraju Čapljina, zahvaljujući svome iskustvu, uspijeva riješiti utakmicu u svoju korist i upisati zaslužena tri boda. Daleko najefikasniji u redovima Čapljine je bio Bule sa 9 postignutih golova, a pratili su ga Bartolović sa 8 te Cvitanović i Šutalo sa 6 pogodaka.

Treba napomenuti da je Čapljina bila znatno oslabljena neigranjem prvog vratara Danijela Jurkovića, zbog zakašnjele registracije, ali Jurković će već u sljedećem kolu biti na vratima Čapljine.

Sljedeće kolo Čapljina gostuje u Međugorju, što će biti svojevrni hercegovački derbi u kojem će Čapljina pokušati domaćinu uzvratiti za poraz u prošloj polusezoni.

16. kolo Prve lige FBiH - Jug - Gradska športska dvorana Čapljina
Gledatelja: 150
Sedmerci: Čapljina 3/4; Igman 2/3
HRK Čapljina: I. Jurković ( 7 ); Lasta, Krezić 1, Šešelj, Bule 9, Cvitanović 6, Ostojić 3, G. Suton, Bartolović 8, Brkić, Pervan, Ćubela, Šutalo 6, Rebac 1.
Trener: Dragan Suton

{vsig}rk_capljina_rk_ilidza{/vsig}

Tekst: HRK Čapljina

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.