Subota, 05 Rujan 2009 15:25
sirokicapljinagifU polufinalnim utakmicama tradicionalnog Memorialnog turnira u sjećanje na Stanka Jelčića Ćanku i Vinka Soptu Kiku vidjeli smo dvije zanimljive utakmice u kojima su Zadar i Široki pobjedivši Cedevitu i Čapljinu izborili finale. U prvoj utakmici Zadar je laganije nego što se očekivalo bio bolji od Cedevite 84:65 koja je okupila zanimljivu ekipu nakon dobivanja pozivnice za NLB ligu ali za sada se nisu uigrali dovoljno da bi mogli parirati Zadru. U drugoj utakmici Široki HT Eronet je pobjedio ekipu Čapljine 101:65. Razlika u kvaliteti ove dvije ekipe je velika, iako je Široki tek na početku priprema raduje angažman sviju koje se pošalje na parket. Moramo napomenuti da je Široki u svim segmentima igre "razbio" Čapljinu posebice u drugom poluvremenu. Pobjeda bi možda bila još uvjerljivija ali je trener Vlašić dao svim igračima prigodu a raduje da su svoju prigodu i minutažu odlično iskoristili mlađi igrači. Planinić 18 min, Bilinovac 26 min, Naletilić 31 min, Ramljak 24 min, Novak 7 min.

Širokobriješka mladost još je jednom dokazala svoj veliki potencijal, zalaganje i borbenost na parketu. I Mason je odigrao  par  minuta uz 6 koševa i 3 asistencije. Najefikasniji u redovima Širokog bio je Naletilić i Ramljak po 15 koševa, Špralja 14, te Bilinovac 10 koševa.

Obavijest o promjeni termina odigravanja utakmice za treće i prvo mjesto:

subota 05.09.2009 16:00 Cedevita - Čapljina utakmica za treće mjesto
subota 05.09.2009 18:00 Široki HT Eronet - Zadar utakmica za prvo mjesto

hkk.siroki.net

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.