Utorak, 01 Rujan 2009 16:45
csportU nedjelju je u Biletić Polju, u organizaciji beach bara ''Catara'' održan drugi tradicionalni turnir u odbojci na pijesku. Prijavilo se dvadeset klubova, a najveću uspjeh polučili su Čapljinski odbojkaši. Prvo mjesto osvojila je ekipa ''Falak'' , u sastavu Ilija Falak, Igor Falak i Darko Jozanović. Drugo mjesto pripalo je ekipi ''Žito'', u kojoj su dva igrača iz odbojkaškog kluba čapljina: Zdenko Mlikota i Ivica Ćosić, dok je treće mjesto pripalo ekipi ''Samoubojice'' u sastavu Jure Jelčić, Slaven Prce i Denis Sušac. Ekipama su uručene i vrijedne nagrade: prvoplasirana ekipa dobila je 300 KM, drugoplasirana 200 KM i trećeplasirana 100 KM.

Iza košarkaša Čapljine ostao je polovično uspješan vikend. Naime, u petak su košarkaši HKK ''Čapljina Lasta ' gostovali u Širokom Brijegu, gdje su izgubili od domaće ekipe, a u subotu su u gradskoj sportskoj dvorani u Čapljini pred dvjestotinjak gledatelja porazili ekipu Splita.

Nogometaši NK '' Čapljina '' su na gostovanju kod ekipe '' Troglav '' u Livnu odigrali jako zanimljivu utakmicu. Ekipa Čapljine bila je bolja u prvom poluvremenu, rezultatom 2:0, ali u drugom poluvremenu slijedi preokret. Ekipa '' Troglava '' je do kraja drugog poluvremena postigla tri gola i na taj način osigurala pobjedu na domaćem terenu. Konačan rezultat NK '' Troglav '' Livno – NK '' Čapljina '' Čapljina 3 – 2.

Nogometaši Višića nisu bili uspješni proteklog vikenda.  Nakon tvrde igre i rezultata 1 – 0 u prvom poluvremenu, igrači Uskoplja imali su više motivacije i sreće i drugom dijelu utakmice, gdje su do kraja utakmice postigli još tri gola. Konačan rezultat NK '' Uskoplje '' – NK '' Višići '' 4 – 0.

Zdravko Jakiša | Ča::portal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.