Nedjelja, 13 Rujan 2009 17:23
hnk_kadetiU 6. kolu Omladinske lige BiH-Jug kadeti i juniori Čapljine gostovali su u Stocu. Opet smo ostvarili polovičan uspjeh, kadeti su pobjedili 2:1 dok su juniori poraženi s 3:0. Kadeti su utakmicu počeli u sljedećem sastavu: Buntić, Barić, Gadžić, Papac, Tomičić, Čerkez, Karlović (C), Vrbica, Mustapić, Cvitanović, Puljić. Još su igrali: Juko, Jerković, Spajić.

Već na samom početku utakmice vidjelo se tko je bolja momčad. Kontrolirali smo igru dok su domaćini bili nemoćni. Ipak, prvi su u vodstvo došli Stočani i to nakon jednog slobodnog udarca s 20-ak metara kojeg je u pogodak pretvorio jedan domaći igrač. To je bio ujedno i jedini udarac Stoca po našem golu! Znajući da smo puno bolji krenuli smo po izjednačenje. To nam uspjelo 10-ak minuta prije kraja prvog poluvremena. Mustapić je primio loptu na nekih 16 metara na desnoj strani te vrlo dobrim udarcem pogodio mrežu domaćina. Nakon toga smo imali priliku da dođemo u vodstvo, ali nam to nije uspjelo pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

I drugo poluvrijeme je bilo isto, mi smo napadali, a domaćini se branili te pokušavali nešto napraviti iz kontri. Imali smo nekoliko čistih zicera, ali je bolja igra bila nagrađena pogotkom u zadnjoj minuti utakmice. Nakon što su Cvitanović, Karlović i Spajić izigrali obranu Stoca, lopta je došla do Jerkovića na desnoj strani koji je ubacio loptu na pet metara, a tamo je bio Juko koji glavom pogađa za 1:2. Domaćinima nije ostalo ništa drugo nego prosvjedovat, ali, naravno, bez uspjeha.

Cijelu utakmicu smo bili puno bolji, a domaćini su nekoliko puta očajnički "padali" unutar naših 16 metara tražeći penal, na što inače vrlo loši sudac nije nasjeo. Juniori su poraženi rezultatom 3:0. Sva tri gola su primili u prvih 15-ak minuta utakmice, dok su drugo poluvrijeme imali 4-5 čistih zicera koje nisu iskoristili tako da se rezultat do kraja utakmice nije mjenjao. Sljedeće kolo u Čapljini dočekujemo Turbinu.

6. kolo Omladinske lige BiH-Jug:
KADETI: HNK Stolac-HNK Čapljina 1:2 (Mustapić, Juko).
JUNIORI: HNK Stolac-HNK Čapljina 3:0.

hnkcapljina-kadeti.bloger.hr

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.