Nedjelja, 25 Travanj 2010 14:33

rukomet_nasl_11Hercegovački derbi još je jednom ove sezone otišao na stranu rukometaša Čapljine. Utakmica se odigrala u gradskoj sportskoj dvorani u Ljubuškom pred nekih 100-tinjak gledatelja, koji su mogli vidjeti lijepu rukometnu predstavu.

U prvom poluvremenu domaćini dominiraju i stalno drže prednost od 2-3 gola.Čapljina ulazi angažiranije u drugi dio utakmice te u periodu od 35. do 45. minute pravi razliku od 5 pogodaka viška, a domaćini nisu više imali snage za povratak. Najefikasniji u redovima Čapljine su bili Bartolović sa 10, i Šešelj sa 8 pogodaka. Kod domaćina najviše su se istakli Čolak i Kordić. Iduće kolo Čapljina je slobodna, tek će 8.5. biti domaćin Vogošći.

25. kolo Prve lige FBiH - Jug,

Mjesto: športska dvorana Ljubuški
Gledatelja: 100
HRK Čapljina: D. Jurković (15), Bošković (1); Lasta, Krezić 1, Šešelj 8, Bule 1, Cvitanović 6, Ostojić 4, G. Suton 6, Bartolović 10, Brkić 1, Pervan, Ćubela, Šutalo 1
Trener: Dragan Suton

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare caportal.info u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, caportal.info ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.